Polski: sesje na skype

Jak umówić się na pierwszą konsultację na Skype?

Wystarczy wysłać maila: karina.teuchtmann@gmail.com lub wypełnić formularz kontaktowy byśmy wymienili się informacjami (nazwa użytkownika na Skype, informacje o płatności, data pierwszej konsultacji). W umówionym terminie, zaczynamy sesję z video. Proszę po prostu zadzwonić w momencie, gdy zaczyna się Pani/Pana godzina i zaczynamy. Sesja indywidualna trwa 50 min., jak w przypadku tradycyjnej terapii na żywo w gabinecie.

Mam tyle pytań i niepokojów, czy mogę się w tych sprawach z Panią kontaktować np. smsem pomiędzy sesjami?

Wszelkie sprawy możemy poruszyć na umówionych sesjach Skype. Email służy mi wyłącznie do umawiania terminów spotkań.

Jak często będą odbywały się sesje?

Pomoc na Skype jest dostępna w odpowiednim dla Państwa czasie i  miejscu, które będzie dla Państwa bezpieczne tak często, jak to będzie potrzebne. Ilość sesji zależy od Pani/Pana, na ogół odbywają się one częściej na początku procesu, a ich ilość maleje z czasem.

Jak zapłacę za sesje?

Ustalimy jaki numer konta mam podać: złotówkowe czy euro.  Jeśli wolą Państwo inny typ płatności, wystarczy kliknąć w link umożliwiający zapłacenie za sesję za pomocą: PayPal. Przełożenie lub odwołanie sesji jest łatwe,  postaramy się znaleźć najbardziej pasujący termin. Sesja odwołana w dniu terapii, podlega pełnej opłacie.

Inwestycja:

Cena 50 min. sesji indywidualnej na skype: 40 Euro lub równoważnik w złotówkach

(osoby zarabiające i mieszkające w Polsce – gdyby czynnik finansowy stanowił przeszkodę w podjęciu terapii, proszę mnie o tym poinformować).

Nie warto przekładać początek terapii ze względów finansowych. Zwykle mam możliwość niższej taryfy dla kilku osób, z którymi pracuję.

Czy mogę liczyć na anonimowość?

Praca psychologa i psychoterapeuty zobowiązuje mnie do dbałości o poufność i zachowanie prywatności moich klientów, by mogli się czuć bezpiecznie i wygodnie. Moja praca podlega stałej superwizji, jestem członkiem austriackiego Stowarzyszenia Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii (w Polsce: Gle POLSKA).

Czy praca na Skype jest dla mnie?

Jeśli chce Pan/Pani skorzystać z tej formy pomocy by nauczyć się pokonać pewne przekonania, uwolnić się od starych wzorców i zacząć pełniej żyć, zachęcam do wspólnej pracy. Wystarczy się skontaktować i zaczniemy.

Choć praca online może zapewnić podobne efekty do terapii na żywo, w niektórych przypadkach nie może jej zastąpić. Szczególnie jeśli potrzebują Państwo terapii par, wystawienia diagnozy psychologicznej, zaświadczeń do sądu, lub wsparcia farmakologicznego, powinni się Państwo udać do gabinetu odpowiedniego specjalisty w Państwa okolicy.

Ważne: jeśli znajduje się Pan/Pani w kryzysie i zagraża Panu/Pani lub jakiejś osobie z Pana/Pani otoczenia niebezpieczeństwo – proszę nie korzystać z mojej oferty, lecz skierować się po natychmiastową i bezpośrednią pomoc pod lokalnym numerem telefonu przewidzianym w takich przypadkach.